Novinka
Kód: SA-004 | Značka: Sadza Soap

Tělový peeling s aktivním uhlím Sadza Soap

349 Kč
Momentálně nedostupné
Kategorie: Peeling

Potřebujete důkladnou očistu pokožky následovanou pořádným hloubkovým vyživením pleti? Přesně pro vás je určen tento stoprocentně přírodní tělový peeling s obsahem aktivního uhlí, přírodních olejů a mořské soli. Mořská sůl obsažená v peelingu Sadza Soap pochází z Portugalského pobřeží. Aktivní uhlí, používané ve výrobcích značky Sadza Soap, pochází z hlubin slezských dolů. Dokáže dokonale vyčistit vaši pleť a zbavit ji všech nečistot i toxických látek.

Tento tělový peeling kombinuje aktivní uhlí spolu s jemnými částečkami mořské soli a přírodními oleji. Hodí se pro použití na všechny části těla, zejména na oblasti jako jsou lokty či chodidla (nedoporučujeme jej ale používat na obličej). Krystalky mořské soli, jemně obrousí odumřelé kožní buňky, aktivní uhlí pokožku dokonale vyčistí a přírodní oleje ji následně dokonale vyživí. Po použití tohoto peelingu se tak budete cítit jako znovuzrození.

Klíčové vlastnosti tělového peelingu s aktivním uhlím Sadza Soap

 

  • Aktivní uhlí - je detoxikační, baktericidní a projasňující. Postará se o hloubkové vyčištění vaší pleti. Aktivní uhlí je proslulé svou vlastností vázat na sebe mastnotu a toxické látky. Navíc dokáže z pokožky odstranit všechny bakterie a projasnit pleť.

 

  • Mořská sůl - obsahuje minerály a vitamíny prospěšné pokožce i tělu. Dokáže léčit kožní ekzémy, záněty a má detoxikační účinky.

 

  • Přírodní oleje - sprchový gel Sadza Soap obsahuje vedle dalších například stoprocentně přírodní kokosový olej, získávaný z jader zralých kokosů. Tento olej má široké spektrum využití, v kosmetice je ale ceněný především pro schopnost hydratace, hojení drobných ran a dlouhotrvající zjemnění pokožky.Uhelná očista do čista

Tělový peeling Sadza Soap je ideálním doplňkem vaší každodenní péče o tělo. Díky obsahu aktivního uhlí a mořské soli pokožku dokonale vyčistí a přírodní oleje se zase postarají o to, aby vaše pleť zůstala vyživená. Doporučujeme jej vyzkoušet i pro oživení opálení - peeling obrousí zašedlou vrstvu starých kožních buněk a vaše pokožka tak bude zářit ještě dlouho po konci léta.

Tento peeling je stoprocentně přírodní a navíc neobsahuje SLS (Sodium Laureth Sulfate), SLES (Sodium Laureth Sulfate), PEG (sloučeniny polyethylglykolu), parabeny ani umělou parfemaci. Je tak zcela bezpečný, dermatologicky testovaný a navíc vhodný pro vegany.

Pro dokonalý požitek z čistícího účinku aktivního uhlí vyzkoušejte i vlasový šampon, sprchový gel a nebo obdarujte své blízké cool dárkovou sadou s výrobky Sadza Soap.Obsah balení

1 x tělový peeling s aktivním uhlím

Obsah výrobku

200 ml

Výrobce

Sadza Soap

Složení

Aqua, Potassium Cocoate, Potassium Oleate, Lauryl Betaine, Glycerin, Benzyl Alcohol, Potassium Palm Kernelate, Palm Kernel Acid, Decyl Glucoside, Potassium Citrate, Sodium Chloride (Sea Salt), Activated Charcoal.