Novinka
Kód: SA-001 | Značka: Sadza Soap

Tuhé mýdlo s aktivním uhlím Sadza Soap + houbička na odložení mýdla ZDARMA

249 Kč
Momentálně nedostupné
Kategorie: Mýdlo

Mýdlo s aktivním uhlím na houbičce - Sadza Soap
Ke každé objednávce obdržíte houbičku na odložení mýdla ZDARMA

Klasická převoněná mýdla nejsou nic pro vás? Zkuste novinku značky Sadza Soap: černočerné glycerinové mýdlo s aktivním uhlím. Toto jedinečné mýdlo v sobě spojuje vlastnosti tradičního mýdla a aktivního uhlí, pocházejícího z uhelných ložisek v samotném srdci Slezska.

Tuhé mýdlo Sadza Soap je ojedinělé nejen svým složením, ale také svým vzhledem. Vypadá totiž doslova jako skutečný kus uhlí. Na rozdíl od vydolovaného kusu horniny, vytvoří tohle mýdlo ve spojení s vodou černou pěnu s jemnými uhelnými částečkami, která vás zbaví všech nečistot a zároveň jemně "obrousí" vaši pokožku tak, aby byla dokonale jemná.

Klíčové složky tuhého mýdla s aktivním uhlím Sadza Soap

  • Aktivní uhlí - je detoxikační, baktericidní a projasňující. Postará se o hloubkové vyčištění vaší pleti. Aktivní uhlí je proslulé svou vlastností vázat na sebe mastnotu a toxické látky. Navíc dokáže z pokožky odstranit všechny bakterie a projasnit pleť.
  • Glycerin - oblíbená složka všech kvalitních mýdel. Hydratuje pleť, zvláčňuje ji a dokáže  zklidnit její podráždění.

 

Uhelná očista do čista

Glycerinové mýdlo s aktivním uhlím Sadza Soap je skvělým zpestřením pro všechny, co mají rádi nové věci. Díky svým vlastnostem se stane neotřelou designovou dekorací vaší koupelny či umyvadla, kterou zaujmete nejednu návštěvu.

Tohle černočerné mýdlo ale není jen pro drsné chlapy - díky aktivnímu uhlí zaujme jistojistě i všechny jemné ženy a dívky, které určitě někdy zaslechly zvěsti o benefitech kosmetiky obsahující tuto jedinečnou přírodní ingredienci. Mýdlo Sadza Soap navíc neobsahuje SLS (Sodium Laureth Sulfate), SLES (Sodium Laureth Sulfate), PEG (sloučeniny polyethylglykolu), parabeny ani umělou parfemaci. Je tak zcela bezpečné, dermatologicky testované a navíc vhodné pro vegany.

Vyzkoušejte i další výrobky Sadza Soap s aktivním uhlím a přírodními oleji - sprchový gel, vlasový šampon nebo tělový peeling. Všechny pohromadě je najdete také v malé nebo velké dárkové sadě. Tak buďte cool s Coal Soap!Obsah balení

 1 x glycerinové mýdlo s aktivním uhlím

Hmotnost

  135 g

Výrobce

Sadza Soap

Složení

Glycerin, Aqua, Sorbitol, Sodium Palm Kernelate, Sodium Stearate, Sodium Oleate, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Citrate, Pentasodium Pentetate. Tetrasodium Etidronate, Activated Charcoal.